ОДЕССКАЯ БИЕННАЛЕ СОВРЕМЕННОГО ИСКУССТВА - Самоуправление: культурная эволюция vs революция

Dymchuk Gallery

Dymchuk Gallery, що була заснована у 2008 році, має за мету сприяти розвитку ринку українського сучасного мистецтва за допомогою проведення виставок, презентації, участі в аукціонах та ярмарках сучасного мистецтва в Україні та за кордоном. Протягом 5 років галерея здійснила ряд кураторських проектів А. Димчука та І. Гусєва, у тому числі, RESTART ODESSA, RESTART KYIV, Зоряні війни», «Врятувати президента».

Детальніше...
 

Галерея «ХудПромо»

Галерея «ХудПромо», що була заснована у 2010 р., має за мету підтримку і розвиток сучаного мистецтва в Одесі і в Україні, розбудову цивілізованого арт-ринку для новітніх напрямків. Галерея «ХудПромо» здійснила низку персональних проектів провідних представників сучасного мистецтва України, зокрема, проекти Apl315, М. Вайсберга, А. Галашина, А. Ганкевича, Д. Дульфана, Л. Звездочотової-Резун, В. Наумця, В. Ралко, О. Ройтбурда, персональні та групові виставки молодих художників Одеси. В межах своєї освітньої програми галерея організувала проведення лекції О. Ройтбурда, М. Рашковецького, М. Кадана, О. Балашовой, Г. Вишеславського та інш..

Детальніше...
 

Одеський художній музей

Одеський художній музей має досвід у проведенні мистецьких заходів у новітніх та експериментальних формах ще з 1980-х-1990-х років (виставки «Після модернізму», 1989-90, фестиваль сучасного мистецтва «Вільна зона»,1994, куратор М. Рашковецький, «Вільна зона -2. Академія холоду», 1998, куратор О. Ройтбурд, та інші). Спеціально для проектів сучасного мистецтва наприкінці минулого року наш музей розбудував новий виставковий простір – «Жовті велетні». Одеський художній музей надає цей простір для експонування однієї з виставок проекту, де виставлятимуться переважно молоді представники українського сучасного мистецтва під час реалізації проекту «Самоврядування: культурна еволюція vs революція» у програмі III Одеській бієнале сучасного мистецтва.

 

«Центр розвитку»

Одеська місцева громадська організація «Центр розвитку» є постійним партнером Музею сучасного мистецтва Одеси з часу його заснування.

«Центр розвитку» є також партнером Музею сучасного мистецтва Одеси у проведенні проекту сучасного візуального мистецтва «Самоврядування: культурна еволюція vs революція» у програмі III Одеській бієнале сучасного мистецтва.